Du er her: Hovedsiden / Klubben / Utvalg / LFK Media

LFK Media

Frank Robert Følstad Olsen
Frank Robert Følstad Olsen Leder
frank.robert.olsen@gmail.com
97028000
Steinar Hjulstad
Steinar Hjulstad Skribent/foto/live/statistikk/historie
steinarhjulstad@gmail.com
91535196
Jørund Sandvik Liveskribent/backup film
j.sandvik@ntebb.no
97020804
Kåre Anfinn Fostad Kommentator/film/streaming
kaare.arnfinn@gmail.com
91816649
Sigmund Ramfjord
Sigmund Ramfjord Foto
sigmund.ramfjord@ntebb.no
93042165
Børge Solbakk Kommentator/prosjekt Sircon/backup film, foto og speaker
borge.solbakk@gmail.com
90755573
Sander Sandvik
Sander Sandvik Liveskribent/kommentator
sander_sandvik@hotmail.com
48177980
Bjørn Tore Hallem Film/prosjekt/teknisk
bjorntore@tmm.no
91763865
Andreas Balstad Film
andreas.balstad@ntfk.no
95847264
Audun Hallem Berge Kommentator/speaker
audun_86@hotmail.com
92645238